Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki przód - jakie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    hmmm... obawiam sie ze problemem jest jego cena... znacznie przekroczy to moj budżet jaki mam przeznaczony... no ale zobaczymy... pogadam w poniedziałek... a moze ktos poleci dobry warsztat w Krakowie
    Octavia II FL Combi 2010 2,0 TDI DSG

    Komentarz


    • #52
      Na jakie można wymienić same tweetery w O2 ?

      Komentarz


      • #53
        przemo78, niedaleko masz do: Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #54
          Niby nie daleko do Mielca, ale nie mam czasu. Wiec pozostaje mi tylko Krk, a co do wzmacniacza 2-kanaowego to sam zasugerowalem gociowi bo zanim zobaczylem ze do kombi sa takie skrzynki na suba to chcialem tylko przod uzbroic i na tym koniec.

          [ Dodano: Pon 26 Sie, 13 20:52 ]
          Ok Panowie... glosniki http://www.rainbow-audio.pl/p_sl-c62.php juz zamontowane

          Poprawa jest, jednak jeszcze nie jest to co chcialem uzyskac... na razie tylko wymienilem glosniki. Wzmacniacz doloze pod koniec wrzesnia, jak i suba wiec mysle ze juz bedzie przyjemnie, bardzo przyjemnie. A i glosniki moze do tego czasu sie wygrzeją.

          Dzieki wielkie Panowie za pomoc w dobraniu glosnikow i wzmacniacza
          Octavia II FL Combi 2010 2,0 TDI DSG

          Komentarz


          • #55
            Sorki ze odgrzeje kotleta, ale mam pytanie odnosnie adapterow, czy do Octavi 2 na przod po zalozeniu dystansu wcisne glosnik 165?? Bo w wiekszosci opisow po adapterami jest ze szekorkosc glosnika to np 144 cm. Myslalem ze moge kupic glosniki 165 i pierscien z mdf-u i wciskam to w drzwi? Ale chyba nalezy szukac mniejszego glosnika? Wyjasnijcie mi czy dobrze zrozumialem??

            Komentarz


            • #56
              jabloniec, popatrz, poczytaj:

              Forum - Octavia Club Polska
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #57
                jabloniec, do OII/OIIFL wchodzą bez problemu głośniki 200 mm, wtedy dajesz tylko pierścienie z MDF 200mm ( spokojnie można dać po dwa uzyskując 36 mm wysokości - fotki w linku od kolegi Nexus6 ). Jak wsadzasz głośniki 165mm to musisz sobie kupić dystanse do Golfa V ( przejściówka z 200mm na 165m ) pod którą warto też dać jeden pierścień 200mm/18mm uzyskując więcej miejsca z tyłu głośnika ( magnes ) a przede wszystkim przysuwając głośnik w stronę kratki w tapicerce ( TUTAJ masz pokazane dokładnie o co kaman ).
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #58
                  dzieki kowal ze rzeczową i szybką odpowiedz. Twój temat cały przeczytałem gratki za zapał.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X